تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیان ذغال روشن کوهسار


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18195.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۷

محکومیت 12 میلیاردی برای دلسترهایی که تولید نشد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کردستان حکم صادر شده برای دو شرکت تولیدی دلستر به اتهام قاچاق را 12 میلیارد و 817 میلیون تومان اعلام کرد.

قُل قُل:مدیرکل تعزیرات حکومتی - اجاره قلیان ذغال روشن کوهسار - استان کردستان حکم صادر شده برای دو شرکت تولیدی دلستر به اتهام قاچاق را 12 میلیارد و 817 میلیون تومان اعلام کرد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم،منوچهر رستمی در مورد - اجاره قلیان ذغال روشن کوهسار - آخرین پرونده‌های قاچاق رسیدگی شده در تعزیرات حکومتی استان کردستان گفت: پرونده تخلف دو شرکت تولیدکننده دلستر به دلیل قاچاق از سوی گمرک به این اداره کل ارسال و دو پرونده در این خصوص تشکیل و مورد رسیدگی قرار گرفت.


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کردستان افزود: شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز شهرستان سنندج در مورد شرکت خ به مدیر - اجاره قلیان ذغال روشن کوهسار - عاملی "ی.ر" که 11 فقره پروانه ورود موقت کالا برای تولید محصول دریافت کرده بود اما در موعد نسبت به تولید محصول و یا تمدید پروانه ورود موقت اقدام نکرده بود، تخلف قاچاق کالا را محرز اعلام کرد.


وی افزود: بنا بر استعلام از گمرک، ارزش کالای قاچاق این پرونده 3 میلیارد و 962 میلیون و 566 هزار تومان بوده است که شعبه حکم به ضبط کالا و پرداخت جزای نقدی به مبلغ 7 میلیارد و 925 میلیون و 133 هزار تومان محکوم کرد که با توجه به از بین رفتن کالا مدیرعامل باید معادل ارزش ریالی کالا را پرداخت کند.


رستمی از تشکیل پرونده مشابهی برای شرکت دلستر سازی "آ" خبر داد و گفت: تخلف قاچاق این شرکت تولیدی دلستر نیز برای ورود کالا با پروانه موقت به ارزش 59 میلیون و 321 هزار تومان و عدم تمدید این پروانه محرز اعلام و متخلف از - اجاره قلیان ذغال روشن کوهسار - سوی شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی سنندج به ضبط کالا و پرداخت 619 - اجاره قلیان ذغال روشن کوهسار - میلیون تومان جزای نقدی محکوم شد که آقای "ا.ر" مدیرعامل این شرکت به دلیل از بین رفتن کالای قاچاق علاوه بر پرداخت جزای نقدی موظف به پرداخت معادل ارزش ریالی این کالا است.


وی افزود: رای این پرونده‌ها جمعا به مبلغ 12 میلیارد و 817 میلیون تومان به متخلفان ابلاغ و تا 20 روز قابل تجدیدنظرخواهی است و - اجاره قلیان ذغال روشن کوهسار - پس از این - اجاره قلیان ذغال روشن کوهسار - مدت پرونده برای اجرای حکم به واحد اجرای احکام تعزیرات حکومتی ارسال می شود.


گفتنی است پروانه موقت برای ورود کالا با اخذ تضمین و طی مراحل قانونی صادر می شود - اجاره قلیان ذغال روشن کوهسار - و دریافت کننده پروانه موقت - اجاره قلیان ذغال روشن کوهسار - باید در مدت زمان مقرر نسبت به انجام تکلیف - اجاره قلیان ذغال روشن کوهسار - قانونی (تولید محصول نهایی و صادر کردن آن، برگشت مواد اولیه - اجاره قلیان ذغال روشن کوهسار - و یا تمدید پروانه) اقدام کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram