تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره الو قلیان روشن نیاوران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18139.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۵

هشدار در مورد خوردن سیر چینیِ شیمیایی

همه می‌دانیم خوردن سیر چقدر مفید است اما چیزی كه نمی‌دانیم این است كه بیشتر سیرهای مصرفی در خانه و یا رستوران‌ها از چین وارد می‌شوند. اگر می‌خواهید سلامتی خودتان به خطر نیفتد، غذا‌هایی بخورید كه خالی از هر گونه مواد شیمیایی باشند از خرید سیر چینی خودداری كنید.

قُل قُل: همه می‌دانیم - اجاره الو قلیان روشن نیاوران - خوردن - اجاره الو قلیان روشن نیاوران - سیر چقدر مفید است اما چیزی كه نمی‌دانیم این است كه بیشتر سیرهای مصرفی در خانه و یا رستوران‌ها از چین وارد می‌شوند. اگر می‌خواهید سلامتی خودتان به خطر نیفتد، غذا‌هایی بخورید كه خالی از هر گونه مواد شیمیایی باشند از خرید سیر چینی خودداری كنید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت ساعت 24، كنترل كیفیت در چین یك مساله اساسی و مهم است. تعداد زیادی از كشاورزان چینی سیر را به كمك مواد شیمیایی مضر و غیرمجاز پرورش می‌دهند. تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد كه بسیاری از كشاورزان چینی از دو آفت‌كش غیرمجاز به نام‌های فوریت و پاراتیون استفاده می‌كنند تا محصولات خود را در كمترین زمان و با كمترین زحمت به دست بیاورند. پاراتیون و فوریت بسیار سمی هستند.

مشكل - اجاره الو قلیان روشن نیاوران - دیگری كه در مورد كیفیت سیرهای چینی وجود دارد، خاك آلوده این كشور است. خاك چین سمی است و - اجاره الو قلیان روشن نیاوران - به همین دلیل باید نگران كیفیت محصولاتی چون سیر بود. گزارش رسمی دولتی در سال ۲۰۱۴ حكایت از این دارد كه نزدیك به یك‌پنجم خاك چین به فلزات سنگین چون كادیوم و آرسنیك و همچنین مقادیری از آفت‌كش‌ها و كودهای ناسالم آلوده است. به گزارش Epoch times، آب رودخانه‌های اصلی و مهم چین نیز به مقادیر زیادی مواد شیمیایی صنعتی و و زباله‌های خانگی آلوده هستند.

چگونه - اجاره الو قلیان روشن نیاوران - سیر - اجاره الو قلیان روشن نیاوران - محلی را از سیر چینی تشخیص دهیم؟

همه باید از مصرف سیر چینی خودداری كنند. این سیرها - اجاره الو قلیان روشن نیاوران - حاوی سفیدكننده و میزان زیادی مواد شیمیایی است كه برای سلامتی خطرناكند. در خرید بعدی خود این نكات را به ذهن بسپارید:

۱- سیری كه می‌خرید باید ریشه و ساقه داشته باشد. معمولا برای اینكه سیرهای چینی با كشتی - اجاره الو قلیان روشن نیاوران - حمل می‌شوند ریشه و سابقه آنها را جدا می‌كنند تا وزنشان سبك‌تر شود.

۲- سیرهایی كه سنگین و پیازی شكل هستند سالم‌ترند. سیرهای چینی كوچك‌تر و سبك‌ترند.

۳- طعم سیرهای وطنی از سیرهای چینی بهتر است.

۴- برای اطمینان از مصرف سیر سالم - اجاره الو قلیان روشن نیاوران - بهتر است آن را از كشاورز محلی خریداری كرده - اجاره الو قلیان روشن نیاوران - و یا خودتان - اجاره الو قلیان روشن نیاوران - آن - اجاره الو قلیان روشن نیاوران - را پرورش - اجاره الو قلیان روشن نیاوران - دهید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram